Štark s.r.o.
Stark s.r.o.Stark s.r.o.Stark s.r.o.Stark s.r.o.Stark s.r.o.Stark s.r.o.
E-shop

Tubex POLAR

Potrubné izolácie Kaiflex – vysoko flexibilný penový materiál čiernej farby na báze kaučuku, FEF (Flexible Elastomeric Foam) s uzavretými bunkami. Sú určené predovšetkým pre chladenie a klimatizáciu. Dodávajú sa v 2m dĺžkach a v rôznych hrúbkach stien od 6mm až po 50mm.

Vlastnosti výrobku

Kaiflex ST je flexibilný elastomérny izolačný materiál s uzavretými bunkami, který spoľehlivo zabraňuje vzniku kondenzátu a znižuje energetické straty. Štruktúra s uzavretými bunkami slúži ako trvalá paro-zábrana. Účinne tým zabraňuje prieniku pár a zaručuje tak spoľahlivú izoláciu po celú dobu používania systému.

Kaiflex ST je samozhášací, nešíri oheň a pri ohni netečie.

Vďaka  svojim zvukovo izolačným vlastnostiam, bezprašnej nevláknitej štruktúre a antibakteriálnym účinkom je Kaiflex ST zvlášť vhodný pre použitie vo verejných, podnikateľských a priemyselných objektoch.

Hlavné výhody a prednosti:

Odolnosť voči korózii

Izolácia Kaiflex udržiava rúry suché a zabraňuje vzniku korózie pod izoláciou vďaka svojej odolnosti voči vlhku.

Je pružný, neobsahuje vlákna a prach

Prach a vlákna môžu zhoršiť dýchanie. Kaiflex je bezprašný a neobsahuje vlákna. Montáž je jednoduchšia, bezpečnějšia a zdraviu menej škodlivá.

Anti-mikrobiálna ochrana

Vďaka účinnej ochrane pred prenikajúcou vlhkosťou je Kaiflex prirodzene anti-mikrobiálny a odolný voči tvorbe húb a plesní. Baktérie preto nemajú šancu.

Vynikajúce tepelné hodnoty minimalizujú energetické straty

Kaiflex má nízku tepelnú vodivosť a preto sú energetické straty minimalizované. Aj preto je to vynikajúci izolačný materiál.

S uzavretými bunkami a paro-zábranou

Kaiflex je odolný voči vlhkosti vďaka tisíckam buniek, ktoré individuálne odpudzujú vodu. Vďaka tomu nevyžaduje dodatočnú paro-zábranu